Kiedy nasi maturzyści byli w trakcie rozprawiania się z maturą 2022, postanowiliśmy kameralną grupą odbyć jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Jednym z punktów wyjazdu było wrocławskie zoo.
Zakończyliśmy rok szkolny! Jesteśmy już po zajęciach dydaktycznych i egzaminach. Wszystkim, którzy uzyskali zaliczenie gratulujemy! Widzimy się ponownie 20 września.