W tym roku nasą szkołę nawiedziły różne straszydła, ale jak się okazało, nie z takimi starchami LUPUS sobie radził :) W rezultacie zostały one z nami na dłużej i nikomu nie sprawiały kołopotu.
Zakończyliśmy rok szkolny! Jesteśmy już po zajęciach dydaktycznych i egzaminach. Wszystkim, którzy uzyskali zaliczenie gratulujemy! Widzimy się ponownie 20 września.